TBS Józefów | Uwaga! Regulamin dot. miejsc postojowych.
16322
post-template-default,single,single-post,postid-16322,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Uwaga! Regulamin dot. miejsc postojowych.

W związku z koniecznością ujednolicenia zasad korzystania z miejsc postojowych informujemy, że wprowadzony został
Regulaminu wynajmowania miejsc postojowych na osiedlach TBS w Józefowie Sp. z o.o.
Z jego treścią możecie Państwo zapoznać się w siedzibie Spółki przy ul. Zielonej 2 w Józefowie oraz na stronie internetowej http://www.tbsjozefow.pl/przepisy.

Na skutek wprowadzenia ww. Regulaminu:
– osoby mające zawarte umowy najmu miejsc postojowych otrzymają do podpisania aneksy do tych umów. Prosimy o ich podpisanie i niezwłoczne przekazanie do TBS (osobiście, za pośrednictwem dozorcy, pocztą);
– osoby zainteresowane wynajęciem miejsc postojowych (obecnie korzystające z miejsc nieodpłatnie i bezumownie) prosimy o udanie się do biura TBS przy ul. Zielonej w celu podpisania stosownej umowy.

Aby usprawnić proces zawierania aneksów oraz umów najmu miejsc postojowych, od 25 listopada do 18 grudnia br. wydłużamy godziny pracy w poniedziałki i środy od 7:15 – 17:00. W pozostałe dni tygodnia zapraszamy do naszego biura w godzinach 8:00 – 16:00. 

UWAGA: Niepodpisanie aneksu lub niezawarcie umowy, spowoduje brak możliwości parkowania
na terenie osiedla po 31 grudnia br.
Dlatego, prosimy o zaplanowanie wizyty w TBS z odpowiednim wyprzedzeniem.Skip to content